Pro zobrazení cen v EUR si v menu přepněte měnu na EUR

Na míru

Akustické panely na míru

Jsme tu i pro ty, kteří chtějí panel ve svém vlastním designu. S výrobou za zády a spoustou let zkušeností v oboru interiérového designu umíme uspokojit i náročnější zákazníky a vyrobit Custom panely. O skloubení Vašich představ a našich výrobních možností nám napište na e-mail info@on-mi.cz a společně vytvoříme panel šitý na míru.

 

ONMI_web_10

 

Nařezáno z výroby 

Panely Vám můžeme připravit nařezané napříč na přesné rozměry. Řezání podél už je jednoduché pomocí lámacího (kobercového) nože, jelikož se řezání podél provádí v podkladové pet akustické desce. Více se dozvíte v montážním videu zde. 

Stačí do poznámky napsat, na jaké délky chcete panely nařezat, a my už se o to postaráme. Pokud byste potřebovali pomoc s výpočtem rozměru, kontaktujte nás na e-mail info@on-mi.cz. Zbytky z panelů vždy přibalíme a necháme na Vás, zda je využijete.

Poznámka: Šířka pilového kotouče je 5mm, při výpočtu tedy počítejte s úbytkem 5mm na každý řez.  

Příklad 1: Zákazník si objedná 1 panel a navíc řezání na míru a chce panel nachystat na délku 250cm. Výsledkem bude, že zákazníkovi dodáme panel 250cm + zbytek 24,5cm (chybějících 5mm je šířka pilového kotouče při řezu)