Pro zobrazení cen v EUR si v menu přepněte měnu na EUR

O nás

 

Jsme ONMI

Onmi je zkratka jména Ondřej Mikulík. To jsem já, pokračuji v tradici nábytkářství a je to moje vášeň již 30 let. Jsem součástí rodinné firmy, která má své pevné místo na českém nábytkářském trhu. Nyní bych chtěl pod svou značkou předat do českých domácností neotřelý produkt, jako jsou lamelové stěny.

onmi_web2

 

Vyrábíme a dodáváme

Zaměřil jsem se na každičký detail – od výběru dřevin až po podkladový materiál. Stejně tak si dávám záležet na výstupní kontrole vyrobených panelů. Díky dílně v jihomoravských Vranovicích, které jsem každý den součástí, mohu dohlížet na jednotlivé kroky výroby a zaručit se tak za každý kousek lamelové akustické stěny. Ta je výsledkem šikovných truhlářů s desítkami let zkušeností. Zkrátka nabízíme exkluzivní produkt, který se na našem trhu zatím moc nevyskytuje.

onmi_web3

 

Z generaci na generaci

Jsem pyšný na to, že mohu dělat to, co začal můj děda, a pokračovat v tom, co vybudoval můj otec. Od malička mě trendy v interiérech zajímaly. Vystudoval jsem střední školu zaměřenou na truhlářství a rozhodl jsem se pokračovat v rodinné tradici.

onmi_web4
 
 
 
Moje vize 
V posledních letech se u nás objevily lamelové akustické stěny. Oblíbili si je interiéroví designéři a architekti, kteří vědí, jak velký význam v celkovém vzhledu místnosti mají stěny v interiéru. Přidanou hodnotou je, že jsou akustické. Pohlcují zvuk a snižují ozvěnu v místnosti. Tyto indicie mě nadchly k tomu, abych si udělal jasnou vizi o tom, co chci přinést do českých domácností. Produkt, který ozvláštní moderní interiér a dodá nápaditost a vřelost od šatny po ložnici.
onmi_web1
 
 
Podívejte se naše akustické panely, objednejte si vzorek a přesvědčte se na vlastní oči.