Pro zobrazení cen v EUR si v menu přepněte měnu na EUR

ONMI Akustický panel - Dub natur (bílý podklad)

Dekor Dub natur neboli Dub přírodní má mírně zesvětlené póry, což mu přidává na výraznější hloubce.

5 590 Kč 4 619,83 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kód: 94
ONMI Akustický panel - Dub natur (bílý podklad)

Detailní popis produktu

Jsme ONMI - panely z certifikovaných materiálů vyrobené na jižní Moravě. Každý náš panel projde rukami našich truhlářů - specialistů, kteří si dají záležet na každém detailu. U nás v dílně se věnujeme výrobě nábytku již 30 let a proto víme, na čem Vám záleží. ONMI není pouze e-shop, ale nabízíme Vám také odbornou konzultaci, vizualizaci a případně provedeme také montáž.

Naše akustické panely jsou vyrobené z podkladového materiálu a samotných lamel.

Podkladový materiál

Náš podkladový materiál o síle 9 mm se vyznačuje vysokou hustotou a zároveň pevností. Díky vysoké propustnosti zvukových vln zároveň slouží jako skvělý akustický doplněk tlumící ozvěnu v místnosti. Podkladový materiál je z větší části vyroben z recyklovaných materiálů. Součástí tohoto panelu je bílý podkladový materiál.

Lamely

Střed lamely je vyroben ze černě probarvené MDF (Medium Density Fibreboard) desky s certifikací. Jedná se o desku z přírodního materiálu, která se vyznačuje velmi jemnou strukturou vhodnou pro výrobu nábytku. Povrch lamely je opatřen vysokotlakým laminátem o síle 1 mm v dekoru Dub natur.

Další specifikace 

Podkladovou desku je možné dodat ve 2 odstínech (černá, bílá).

Pro větší účinek akustiky je možné panely umístit na konstrukci z latí, která je vyložena akustickou vatou o síle 5 cm pro zvýšení účinnosti pohlcení zvuku.

V případě zájmu Vám bez příplatku nařežeme panel na míru. Stačí nám pouze napsat rozměr stěny na e-mail info@on-mi.cz a my se o už o všechno postaráme.

Nejste si jistí s výběrem vhodného dekoru panelu? Objednejte si vzorek s doručením zdarma a přesvědčte se na vlastní oči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panely z naší dílny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.9 kg
Délka panelu: 275 cm
Šířka panelu: 60 cm
Výška panelu: 1.9 cm
Síla podkladového materiálu: 9 mm
Šířka lamelu: 27 mm
Výška lamelu: 10 mm

Instruktážní návod